Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1541
Stary 17.03.2016, 14:12
Ja to lekko ironicznie napisalem. .... w dupe Wojciechowskiemu, wiadomo. Dziwi mnie tylko, ze on jest skreslany z gory a jak ktos nie jest, delikatnie mowiac, za zatrudnieniem Wdowczyka to od razu gownoburza bo odpierdzial swoje, ze trzeba mu dac szanse itp itd.
Odpowiedz cytując