|
Ja to lekko ironicznie napisalem. .... w dupe Wojciechowskiemu, wiadomo. Dziwi mnie tylko, ze on jest skreslany z gory a jak ktos nie jest, delikatnie mowiac, za zatrudnieniem Wdowczyka to od razu gownoburza bo odpierdzial swoje, ze trzeba mu dac szanse itp itd.
|