rav napisał(a):

Napisz jacy zawodnicy podpisali się na koszulce.
To ta fundacja? www.tominie.pl
Zmień na stronie to "KS Wisła"
|
to znajomych córka zachorowała na chłoniaka, a ludzie, którzy tworzyli stronę nie mają zielonego pojęcia o czymkolwiek. Ale po interwencji już poprawili.
Dzięki, bo wiem, że koszulka się sprzedała. Ale będzie jeszcze jedna koszulka do kupienia...Jak tylko się pojawi nowa licytacja, to o tym poinformuje.