Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 17.03.2016, 13:26
rav napisał(a):Wyświetl post
Napisz jacy zawodnicy podpisali się na koszulce.

To ta fundacja? www.tominie.pl
Zmień na stronie to "KS Wisła"
to znajomych córka zachorowała na chłoniaka, a ludzie, którzy tworzyli stronę nie mają zielonego pojęcia o czymkolwiek. Ale po interwencji już poprawili.

Dzięki, bo wiem, że koszulka się sprzedała. Ale będzie jeszcze jedna koszulka do kupienia...Jak tylko się pojawi nowa licytacja, to o tym poinformuje.
Odpowiedz cytując