Zwitter napisał(a):

|
Jak dla mnie Wojcechowski mógłby zainwestować w Wisłę, ale pod warunkiem, że nie będzie miał pakietu większościowego. Nie ufam temu kolesiowi i nie wiem na jakiej podstawie niektórzy z Was to robią. Bo powiedział, że w Polonii popełnił dużo błędów i sporo się nauczył? W gazetach to sobie może gadać.
|
Tyle, ze to nie on doprowadzil do rozsypania sie Polonii, a Krol. Mi sie bardziej od tego co bylo na koncu, nie podobalo wszystko to co bylo w trakcie - wtracanie sie do ustalania skladu etc.