Wyświetl pojedynczy post
dawiss
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1538
Stary 17.03.2016, 12:24
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie Wojcechowski mógłby zainwestować w Wisłę, ale pod warunkiem, że nie będzie miał pakietu większościowego. Nie ufam temu kolesiowi i nie wiem na jakiej podstawie niektórzy z Was to robią. Bo powiedział, że w Polonii popełnił dużo błędów i sporo się nauczył? W gazetach to sobie może gadać.
Tyle, ze to nie on doprowadzil do rozsypania sie Polonii, a Krol. Mi sie bardziej od tego co bylo na koncu, nie podobalo wszystko to co bylo w trakcie - wtracanie sie do ustalania skladu etc.
Odpowiedz cytując