radek2323 napisał(a):

Cupial Wisły nie sprzeda jemu ciągle się marzy LM . Jak Telefonika się przebudzi to pewnie kolejny atak będzie
|
hahah you made my day, bro. Cupiał marzy o LM zatrudniając takich tuzów jak Dariusz W. i ściągając co okienko szrot z zagranicy i szrot z Polski w postaci Małeckiego.
