Wyświetl pojedynczy post
Zooey_Deschanel
Member
 
Od: 07.2015
Skąd: Los Angeles

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1534
Stary 17.03.2016, 12:00
radek2323 napisał(a):Wyświetl post
Cupial Wisły nie sprzeda jemu ciągle się marzy LM . Jak Telefonika się przebudzi to pewnie kolejny atak będzie
hahah you made my day, bro. Cupiał marzy o LM zatrudniając takich tuzów jak Dariusz W. i ściągając co okienko szrot z zagranicy i szrot z Polski w postaci Małeckiego.
Odpowiedz cytując