Nie wiem czy was ucieszę czy zmartwię, ale ten typ tak ma, ma taki styl od lat (dobre kilka lat temu Juszczyk pracował w biurze prasowym Wisły Can-Pack, napisał też książkę (choć objętościowo bardziej broszurkę) o hiszpańskich trenerach koszykarek, więc generalnie od lat wielu na hali można go było obserwować i styl ma konsekwentny)).
Studencikiem bynajmniej też już nie jest, 5 lat temu skończył dziennikarstwo na UJ (
http://www.goldenline.pl/damian-juszczyk/), papiery i jakieś doświadczenie do pełnienia obecnej funkcji pewnie ma (choć np. już za jego pracy w klubie pojawiło się oświadczenie o zdrowiu Donalda z potworkiem językowym, składniowym i logicznym: "Dla powrotu gracza do zdrowia ważny jest czas."), ale prawdą jest, że są na świecie określone standardy ubioru i raczej rzecznik prasowy poważnego klubu nie powinien mieć stylu jak gość z castingu na pogodynka TVN Meteo.