|
Senior Member
Offline
|
#57

16.03.2016, 10:44
|
tommiyacht napisał(a): 
|
możecie mnie zrypać ale ja, prócz kasy z C+ i biletów, nie widzę korzyści w zakwalifikowaniu sie do pierwszej 8. (zakładając ze o utrzymanie będziemy raczej spokojni a nie drżeć do ostatniej kolejki)
|
To jest malo korzysci  ?
|
|