Wyświetl pojedynczy post
dawiss
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 16.03.2016, 10:44
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
możecie mnie zrypać ale ja, prócz kasy z C+ i biletów, nie widzę korzyści w zakwalifikowaniu sie do pierwszej 8. (zakładając ze o utrzymanie będziemy raczej spokojni a nie drżeć do ostatniej kolejki)
To jest malo korzysci ?
Odpowiedz cytując