|
To przez ta koszule zapieta od gory na kazdy guzik(ten pierwszy pownie byc raczej rozpiety).Nieznoszę tego xD
a jakby ubrał normalny zwykły garniak jak na imieniny do wujka to nikt by go nawet nie zauwazył.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 16.03.2016 o godz. 00:52.
|