Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5421
Stary 16.03.2016, 00:50
To przez ta koszule zapieta od gory na kazdy guzik(ten pierwszy pownie byc raczej rozpiety).Nieznoszę tego xD

a jakby ubrał normalny zwykły garniak jak na imieniny do wujka to nikt by go nawet nie zauwazył.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 16.03.2016 o godz. 00:52.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując