Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 16.03.2016, 00:41
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Nie ma się z czego cieszyć. No pewnie, smućmy się bo na moment wyszliśmy ze strefy spadkowej.

Ja .......e! Daleki jestem od huraoptymizmu, ale tak - ze zwycięstwa trzeba się cieszyć.


Popieram.

Wczoraj po ostatnim gwizdku,dawno nie czulem takiej ulgi i duzej radosci,tak ...po meczu z Termaliką ..kto by pomyslał.

Teraz pare dni ,zebrać siły i jedziemy z Jagiellonią .Musi nastapic taki moment ze zespoł "łapie" drugi oddech ,rodzaj wypicia mocnej kawy ,czyli cos co daje mocnego ,trzeżwiacego kopa w tyłek.

A ci ktorzy tu psioczą o jakies karne ,zła gre ,radze popukac sie w czoło i najlepiej zamilczeć bo pierwsi do psioczenia i szydery,.....do zobaczenia na Jagiellonii/Jak raczycie przyjśc i pomóc druzynie.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując