Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73802
Stary 15.03.2016, 21:30
Zakładamy. że wszyscy są zdrowi - do składu który wyszedł w meczu z Termaliką zamiast Boguskiego wskakuje Guerier, a zamiast Popovicia jest Mączyński.

Na ławce zostają: Buchalik, Bartosz, Pietrzak, Balashov, Boguski, Drzazga. O ostatnie miejsce na ławce dla środkowego pomocnika walczą: Popovic, Brlek, Cywka, Uryga, Crivellaro. Z nich pięciu aż czterech nie łapie się nawet na ławkę.

Szkoda że takiego kłopotu bogactwa nie było jesienią. Oznacza to też, że jest przynajmniej jednego środkowego pomocnika za dużo (niech zgadnę, Brlek, Uryga, Cywka czy Crivellaro?) - a brakuje jednego skrzydłowego.
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 15.03.2016 o godz. 23:47.
Odpowiedz cytując