PiVoSH92 napisał(a):

Czeka na pierwszą wypłatę, żeby sobie garnitur kupić Przecież to jakiś studenciak, skąd on ma mieć na porządne ubieranie się?
|
Bez przesady. 16 latek jak nie ma garnituru to słabo, a co dopiero 20 paroletni gość. Poza tym w pracy, a w szczególności na takim stanowisku masz coś takiego jak strój roboczy i często jest jasno określone nawet co do koloru jak on ma wyglądać.