Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5414
Stary 15.03.2016, 21:12
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Czeka na pierwszą wypłatę, żeby sobie garnitur kupić Przecież to jakiś studenciak, skąd on ma mieć na porządne ubieranie się?
Bez przesady. 16 latek jak nie ma garnituru to słabo, a co dopiero 20 paroletni gość. Poza tym w pracy, a w szczególności na takim stanowisku masz coś takiego jak strój roboczy i często jest jasno określone nawet co do koloru jak on ma wyglądać.
Odpowiedz cytując