Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 15.03.2016, 20:58
Mysle, ze Sadlok jest po prostu nielubiany w szatni. Wlasnie za kombinowanie z kontraktem.

Kazdemu by sie zle pracowalo w srodowisku, w ktorym wszyscy twoi wspolpracownicy uwazaja cie za chuja.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując