Rustin napisał(a):

|
Obstawiam, że będzie oświadczenie, w którym oczywiście klub wszystkiemu zaprzeczy. Na ten moment nie wierzę żadnej ze stron. Ale nie zdziwiłbym się, gdyby po prostu ktoś nagle zaczął mieć interes w tym, żeby mieć u nas Dariusza W.
|
w mysl zasady "tu nie ma co trenowac, tu trzeba dzwonic"?