Eternit napisał(a):

|
On czasem nie pracował kiedyś w G.W. ? Chyba, że go z kimś pomyliłem.
|
Tak, tak. Cała szelmowska śmietanka największych gnid z krakowskiego, dziennikarskiego podwórka ściąga ostatnimi czasy do Interii. Że jest to kółko wzajemnej adoracji pokazuje powyższy artykuł jakiegoś no-name'a z WP, który liże się po jajkach z redaktorami z całego małopolskiego, bo WISŁA COFNĘŁA AKREDYTACJĘ.
Im mniej się zwraca na takich uwagę tym lepiej. Niech plują, szczekają, kogo to obchodzi?