Wyświetl pojedynczy post
Siemion
Senior Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3700
Stary 15.03.2016, 14:03
Eternit napisał(a):Wyświetl post
On czasem nie pracował kiedyś w G.W. ? Chyba, że go z kimś pomyliłem.
Tak, tak. Cała szelmowska śmietanka największych gnid z krakowskiego, dziennikarskiego podwórka ściąga ostatnimi czasy do Interii. Że jest to kółko wzajemnej adoracji pokazuje powyższy artykuł jakiegoś no-name'a z WP, który liże się po jajkach z redaktorami z całego małopolskiego, bo WISŁA COFNĘŁA AKREDYTACJĘ.

Im mniej się zwraca na takich uwagę tym lepiej. Niech plują, szczekają, kogo to obchodzi?
Odpowiedz cytując