Temat
:
[26 kolejka] Termalica Nieciecza - WISŁA Kraków, 14 marca, godz.18:00
Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny
Offline
#
148
15.03.2016, 09:40
Mamy dobre początki. Niestety później gdzieś giną z oczu, na całe długie minuty całe poszczególne formacje. Co do Patryka to taką grą obroni się na pewno.Zwycięstwo potrzebne jak tlen. Oby tak dalej.
Barti
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Barti
Znajdź inne posty napisane przez Barti