Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 15.03.2016, 09:03
Wpływ Wodowczyka jest taki że po stracie bramki nie było paniki tylko kolejna zdobyta bramka.

trener wpajał w nas pewne założenia i dużo spokoju, a ten był nam bardzo potrzebny, bo zdawaliśmy sobie wszyscy sprawę, że każda bramka, którą tracimy powoduje nerwowość i trener starał się w nas wpoić spokój i opanowanie. Wydaje się, że w wielu momentach dobrze to na nas podziałało - przyznał Głowacki.

nakreślił nam to co mamy grać i czego od nas oczekuje. Potrzebny był człowiek, który podniesie nas mentalnie, ale też zachowa spokój i to trener Wdowczyk ma - zakończył Brożek.

Nie wiem czy nie czas zacząć grać w środku z Sadlokiem i Pietrzakiem na boku ?
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 15.03.2016 o godz. 09:09.
Odpowiedz cytując