Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11463
Stary 15.03.2016, 08:50
Eternit napisał(a):Wyświetl post
Mnie zastanawia co wczoraj na meczu robił łysy wąż? Siedział na trybunie razem z naszym prezesem i z niezatapialnym.
To jest potwierdzone, że siedzieli razem? Jeśli tak, to jak widać jest to towarzystwo wzajemnej adoracji i można się oszukiwać, kto jest "swój" a kto "ch*j", ale tak naprawdę na koniec okazuje się, że różnicy za dużej nie ma.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując