FraMat napisał(a):

Bzdura zupełna.
Nie było faulu przy drugiej sytuacji. Słonik już się rozkraczał i upadał, kiedy został dodatkowo zawadzony nogą.
Druga dla Głowy, niby za co?
Żaden spalony. Brożek wyszedł idealnie (tym razem mu się udało)
Dodatkowo głupek w czarnym odgwizdywał wszystkie ostre wejścia Wisły i tylko nieliczne Termaliki
Faule (odgwizdane, w tym urojone):
Wisła 28
Termalica 11
|
FraMat co do drugiego karnego to byl tak ewidentny, ze nawet nie ma co tu dyskutowac. Za to pierwszego w zyciu bym nie gwizdnal. Glowa trafil w pilke, Kedziora nie mial nad nia pelnej kontroli i takich sytuacji w meczach sa dziesiatki. Z tego co zauwazylem to teraz przy karnym nie karaja kartka - cos wspominaja o przepisach na EURO, zeby nie karac podwojnie za to samo - a przy faulu nawet jesli uznamy, ze byl to nie bylo zadnego niebezpiecznego zagrania, ani Kedziora nie mial sytuacji strzeleckiej.
Co do slupkow to 1 po faulu na Maleckim i nie wiem czy tez nie przy spalonym, a drugi ewidentny spalony, tak jak karny przy drugim faulu.
Odnosnie gwizdania fauli, masz 100% racji, te gwizdki pod koniec 2 polowy byly juz zenujace...