Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#338
Stary 14.03.2016, 14:23
Nawet taki piknik jak ja był niezmiernie zdziwiony, że Wisełka zatrudnia trenera Dariusza W (dowczyka). Ale skoro już decyzja zapadła, to pozostaje tylko wspierać klub, nawet na odległość (z innego kraju). Powtórzę tu pytanie niektórych przedmówców: czy nasz klub miał duże pole manewru? Kogo mogli zatrudnić? Czesława 711? A może trenera Jacka od sąsiadki? Gdyby polska liga była czysta, to ani trener Jacek, ani prowadzona przez niego sąsiadka nie miałyby prawa funkcjonować dziś w ekstraklapie.

Wdowczyk swoją karę dostał i odcierpiał, tak jak niektóre kluby typu Widzew, Jaga czy Lubin. Inni mieli "więcej szczęścia" więc im się upiekło. Osobiście bardzo żałuję, że Kazimierz Moskal nie miał więcej doświadczenia w prowadzeniu klubu, jak i... uśmiechu losu. Cracovia wygrała przy Reymonta po spalonym Rakelsa, i to zdecydowało o pożegnaniu Moskala. Wielka szkoda. A teraz trenerem jest Wdowczyk - oby choć trochę poukładał drużynę. Na tyle, by z drżącym sercem nie zastanawiać się do ostatniej kolejki: utrzymanie czy spadek?
„Chłop pańszczyźniany pracował dla pana feudalnego na początku XVI wieku 52 dni w roku, a później 104 dni. I to był feudalny wyzysk. My na początku XXI wieku pracujemy dla Najjaśniejszej Rzeczypospolitej 164 dni. I to jest sprawiedliwość społeczna” ( R. Gwiazdowski)
Odpowiedz cytując