Wyświetl pojedynczy post
dawiss
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#325
Stary 14.03.2016, 12:19
TSWthedues napisał(a):Wyświetl post
Wy myślicie naprawdę, że byliśmy skazani na Wdowczyka? Że pies z kulawą nogą nie przyjdzie trenować Wisły? W Śląsku się jakoś udało a mają większe problemy z kasą niż my.

Uważam, że tej przedziwnej lidzę Broniszewski i tak by utrzymał ten klub.
Nie sadze, ze bylismy skazani na Wdowczyka. I pewnie duzo bardziej cieszylbym sie z wielu innych wyborow. Jeszcze po wyborze Wdowczyka, mowilem sobie, ze na zadnym meczu Wisly sie nie pojawie, ale z drugiej strony przeciez na Wisle nie poszedlbym dla Jurcicia i nie pojde dla Wdowczyka. Wdowczyk jest efektem bledow zarzadu z perspektywy wizerunku to kolejny blad. Jednak Wdowczyk tym trenerem juz zostal i przez jakis czas bedzie z tym zespolem pracowal. Jak widac po tym forum ilu uzytkownikow, tyle opinii na temat jego przeszlosci. Rzucanie chujami i obelgami na trenera nie pomoze temu klubowi.
Odpowiedz cytując