Temat
:
Dariusz Wdowczyk byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Dekiel
Member
Od: 08.2006
Offline
#
323
14.03.2016, 12:10
A może nawet i za Z. Zresztą wszystko co się dzieje ostatnio w klubie jest poza wyobraźnią.
Dekiel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dekiel
Znajdź inne posty napisane przez Dekiel