Wyświetl pojedynczy post
TSWthedues
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#315
Stary 14.03.2016, 11:38
dawiss napisał(a):Wyświetl post
On nie byl glowa procederu, wpisal sie w system jaki wtedy panowal w nizszych ligach, a wczesniej w 1 lidze. To nie pilkarze i trenerzy wymyslili ten system. Mimo niezlych pilkarzy i trenera zaczeli placic - nie zastanawia Cie to? Skoro system byl chory i do szpiku kosci przesiakniety korupcja to wlasciwie ciezko wierzyc w uczciwosc pracy innych ludzi ktorzy wtedy mieli z pilka cos wspolnego. Bylismy oszukiwani, nie przez kilku trenerow i kilkudziesieciu pilkarzy, ale przez caly system. Bezradnosc wobec czegos patologicznego potrafi doprowadzic do decyzji, ktorych ktos bez takiej presji nie zrozumie. Zostali w pewien sposob rozliczeni z tego co zrobili - czy adekwatnie? Moim zdaniem nie, bo w Ekstraklasie sa nadal kluby, ktore jada na sukcesie jaki sobie kupily.
Nazwiesz te kluby sprzedajnymi .....ami? A nie masz na to za grosz dowodu!
Tak ten człowiek był głową! był liderem w swoim klubie, który jako pierwszy zgodził się na taki biznes i jako pierwsze zbierał pieniądze! Na youtube jest jego mityczna spowiedź, facet przez cały wywiad nie zdobył się na słowo przepraszam - zawaliłem!

Rav Ci napisał - to nie on pierwszy poleciał do Wrocławia na spowiedź to jego w kajdanach przywiozła CBA.

....a ludzie, to może od razu zaproponujmy amnestię sędziom, którzy w tamtym okresie brali w łapę w końcu może odpokutowali swoje winy! nic nie stoi na przeszkodzie aby dalej prowadzili spotkania, może niech od razu gwiżdżą na meczach Wisły... Gdyby nie te łapówy to byliby świetni arbitrzy...

P.S. Tak poza tym to nie mam nic do Dariusza W. niech sobie robi co chce, tylko im dalej od Wisły i od piłki!

P.S. Jak to jest, że po pracy w Pogoni od 1.5 roku, nikt go nie zatrudnił? Przecież ma warsztat i taki elokwentny...
Ostatnio edytowane przez TSWthedues : 14.03.2016 o godz. 11:44.
Odpowiedz cytując