Wyświetl pojedynczy post
TSWthedues
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#298
Stary 14.03.2016, 10:27
Może warto wkleić, żeby zrozumieli niektórzy kto prowadzi naszą WISŁĘ

Cytat:
"Wiślacka rezerwa przegrała z liderem trzeciej ligi Kolporterem Koroną Kielce w wielce kontrowersyjnych okolicznościach. Już w doliczonym czasie gry sędzia Środecki z Wrocławia podyktował rzut karny dla gości. Śmiało można go nazwać karnym z kapelusza..."- ze strony Wisły "Przy upadającym w polu karnym Zabłockim był Marcin Szałęga. Sędzia uznał, że krakowski zawodnik faulował. - Nawet sędzia boczny mówił, że nic nie było, ale główny swojej decyzji nie zmienił. Po prostu zawodnik Korony się położył. - Najpierw upadł na piłkę, a potem złapał ją w ręce - mówił po meczu załamany Szałęga. - Nie mam nic do powiedzenia - krótko rzucił podenerwowany bramkarz Adam Piekutowski. Po zejściu do szatni "Piekut" miotał przekleństwa. - Karny nam się należał, bo Kuba Zabłocki był faulowany - mówił trener Kolportera/Korony Dariusz Wdowczyk."-
Ostatnio edytowane przez TSWthedues : 14.03.2016 o godz. 10:51.
Odpowiedz cytując