Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1395
Stary 14.03.2016, 10:21
Może mieli rundę konia, a teraz wróciło wszystko do normalności ? Wielkich piłkarzy tam nie ma. Przyjechali do nas i dali się zdominować piłkarsko więc tacy dobrzy to oni nie są. I niech mi nikt nie pisze o zawalonym obozie przygotowawczym, albo ciężkich nogach
..
Odpowiedz cytując