Może mieli rundę konia, a teraz wróciło wszystko do normalności ? Wielkich piłkarzy tam nie ma. Przyjechali do nas i dali się zdominować piłkarsko więc tacy dobrzy to oni nie są. I niech mi nikt nie pisze o zawalonym obozie przygotowawczym, albo ciężkich nogach
