Temat
:
Dariusz Wdowczyk byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
coni
Senior Member
Od: 10.2010
Offline
#
279
14.03.2016, 08:08
Rob_Zombie
napisał(a):
Mieliśmy wiślaka na ławce i byliśmy w górnej części tabeli, teraz mamy przedostatnie miejsce a na ławce będzie siedział ....
legionista i lapowkarz
Dariusz W. Jeszcze do kompletu brakuje nam kogos pokroju Stawowego.
Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki
. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki. - Henryk Reyman
coni
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do coni
Znajdź inne posty napisane przez coni