|
Dariusz W. jest na pewno wymagającym trenerem... oby tylko nie poleciał jak Probierz (czy kiedyś Petrescu) kiedy klika w szatni będzie uważać, że trener za dużo od nich wymaga. Prawda jest taka, że gdyby nie "święte krowy", których jeszcze kilka w szatni zostało mogli byśmy być teraz w zupełnie innym miejscu niż jesteśmy teraz.
|