|
Czy ktoś zauważył w jakiej sytuacji jest Wisła? Ja jestem wdzięczny człowiekowi, że jako jeden z nielicznych spróbuje nas podnieść. Wybraliśmy trenera, który chce u nas pracować, reszta nie miała jaj. Po co nam ktoś, kto nie chce? Jestem na tak. I mam do tego pełne prawo.
Ostatnio edytowane przez Wesoły Romek : 14.03.2016 o godz. 00:09.
|