Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#246
Stary 13.03.2016, 22:46
Zastanawia mnie jedno dlaczego wszyscy zrzucają odpowiedzialność na Kapkę a nie na Dunina ewentualnie Cupiała. Jeśli jestem na papierze szefem czegoś a Dunin jest i nie chcę przyjąć narzucanej mi decyzji to się podaje do dymisji prosta sprawa. Z dzisiejszej konferencji jasno wynika że Dunin popiera/zaproponował kandydaturę Wdowczyka więc czemu z niego zdejmujecie odpowiedzialność za tę decyzję
Odpowiedz cytując