|
Zastanawia mnie jedno dlaczego wszyscy zrzucają odpowiedzialność na Kapkę a nie na Dunina ewentualnie Cupiała. Jeśli jestem na papierze szefem czegoś a Dunin jest i nie chcę przyjąć narzucanej mi decyzji to się podaje do dymisji prosta sprawa. Z dzisiejszej konferencji jasno wynika że Dunin popiera/zaproponował kandydaturę Wdowczyka więc czemu z niego zdejmujecie odpowiedzialność za tę decyzję
|