|
Zarząd! Co? Ty wiesz co!
Ja .......e...ta zawszona KANALIA Wdowczyk trenerem Wisełki, to już wolę pazernego dziada przygłupa niż tego warszawskiego sprzedawczyka który to jadąc na wałku z sędziami będąc trenerem tirówy ukradł nam mistrzostwo (czasy Petrescu) Ten klub sięgnął dna...
.... wam w dupe s....ysyny zarządzające tym pięknym klubem
|