Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#228
Stary 13.03.2016, 21:51
Wyglada na to ze pan Bogusław wpadl w panike.... inaczej nie potrafie wytlumaczyc zatrudnienia Wdowczyka.
Od czasu zwolnienia Kazia cuda sie dzieja... takie dziwne mam wrażenie ze to powolne przygotowania do
I ligi ( tfu tfu )
Odpowiedz cytując