Wyświetl pojedynczy post
wislakrakow124
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#224
Stary 13.03.2016, 21:42
Dobrze powiedziane. Zarzad wybral kwestie sportowe a sprawy poza sportowe zostawil w spokoju. Nie pasuje mi ta jego korupcja ale co my mozemy. Nie chce kolejnego podzialu kibicow bo to do niczego nas nie doprowadzi. Trzeba sie utrzymac wzmocnic obrone i miec nadzieje ze w koncu nadejda te lepsze czasy. Jestem cholernym optymista i wierze w lepsze jutro.
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując