Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#203
Stary 13.03.2016, 20:42
pomeran napisał(a):Wyświetl post
Żeby było jasne , rozumiem, że ktoś nie chce Wdowczyka w Wiśle.
Sportowo nas utrzyma, pewnie nawet z niezłym wynikiem. do meritum

Czy u nas trenerem nie był 3x F.S ?
czy nie grał u nas Łobodziński i Garguła ?
czy to nie u nas był słynny pan B. ?
Nie wspominając kilku dawnych piłkarzy.

Leżałeś wtedy Rejtanem ?

zresztą, w lidze do dziś pracuję wielu ludzi, którzy coś na sumieniu z tamtych czasów mają.
Nie usprawiedliwiam tego, ale stało się. Jest trenerem, dajmy mu popracować.
Kiedy jak nie dziś najbardziej jest potrzebne wsparcie kibiców ? Nie dla trenera.
dla Wisły.
Dodam jeszcze sympatycznego trenera, który prowadził Wisłę na początku TF, a potem jeszcze raz. Oczywiście nikt go nie skazał (podobnie jak FS), ale metody osiągania wyników były ogólnie znane.
Odpowiedz cytując