Wyświetl pojedynczy post
BoBaSbK
Senior Member
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 13.03.2016, 18:08
Arleton napisał(a):Wyświetl post
W normalnych krajach trenera rozlicza się po 6 msc albo i roku. U nas po 3-5 meczach Nie ma co się dziwić że jestesmy 100 lat za europą. Nie biję personalnie do Ciebie bowiem wiele osób ma własnie takie zdanie. Jedynie co Wdowczyk może, to trafić do nich rozumem. Bo to co miało zostać zrobione , zostało spieprzone w przerwie zimowej.
Wiadomo że nie dotyczy przygotowania fizycznego itd .... tylko czy umie ułożyć te klocki , czy ma jakąś wizje !
TS WISŁA KRAKÓW !!
Odpowiedz cytując