Arleton napisał(a):

W normalnych krajach trenera rozlicza się po 6 msc albo i roku. U nas po 3-5 meczach Nie ma co się dziwić że jestesmy 100 lat za europą. Nie biję personalnie do Ciebie bowiem wiele osób ma własnie takie zdanie. Jedynie co Wdowczyk może, to trafić do nich rozumem. Bo to co miało zostać zrobione , zostało spieprzone w przerwie zimowej.
|
Wiadomo że nie dotyczy przygotowania fizycznego itd .... tylko czy umie ułożyć te klocki , czy ma jakąś wizje !