Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 13.03.2016, 17:51
Smuda zły, Wdowczyk zły. Sorry chłopaki, ale na Mourinho nas nie stać, a inni trenerzy nie chcieli. Wdowczyk nie jest moim idolem, ale szacun dla niego bo kilka rzeczy wygrał. A co do korupcji to przyznał się do winy, karę zaliczył i ponieważ nastąpiło zatarcie skazania jest formalnie niekarany. Czy da radę? Nie wiem, ale inni nawet się jakoś nie chcieli podjąć.
Odpowiedz cytując