Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 13.03.2016, 17:39
R33 napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że w rozmowie pomijasz jeden argument. Polonia wtedy też walczyła o mistrza którym potem została. Ty po prostu sprowadzasz go do sytuacji jakby to mistrzostwo miało rozegrać się pomiędzy Wisłą, a Polonią. Były jednak jeszcze inne drużyny. Patrz tak wygląda tabela przed omawianym meczem z Wisłą:


Legia grała wtedy z Ruchem, który wygrał mecz i mógł być w gazie bo w razie zgubienia punktów przez lidera miał realne szanse na mistrza. Zwycięstwo Polonii dawało jej bezpieczny dystans.
Masz rację - patrzyłem na to tylko z pkt. widzenia szans Wisły na MP 2000 w tamtym momencie.
Odpowiedz cytując