Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 13.03.2016, 17:10
Jesli sprawa z Jurciciem była dograna na ostatni guzik, razem z jego sztabem, tak jak mówił prezes - wypada wtedy przeprosić prezesa za moj monolog z innego wątku. Trzymam kciuki za Wdowdzyka
Odpowiedz cytując