Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 13.03.2016, 16:57
Wdowczyk za sterami wiec dajemy wszyscy czystą dwójkę u buka

Swoją drogą nisko upadliśmy jak taka Nieciecza (z całym szacunkiem dla nich) jest w tym meczu faworytem, kiedyś niepojęte.
Odpowiedz cytując