Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 13.03.2016, 16:27
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Mam gorąca nadzieję że Wisła utrzyma się fartem, zajmie 14 miejsce w lidze i pożegnamy w czerwcu Wdowczyka. Zresztą to że Wdowczyk to tylko krotki e....od w naszej historii jest pewne na 100%.

Z zespołem Wisły trener Wdowczyk związał się umową do końca sezonu 2016/2017.


To oczywiście nic nie znaczy, ale, jeśli się utrzyma i będzie to sensownie wyglądało, zostanie do końca następnego sezonu.
Odpowiedz cytując