Karherop napisał(a):

|
Mam gorąca nadzieję że Wisła utrzyma się fartem, zajmie 14 miejsce w lidze i pożegnamy w czerwcu Wdowczyka. Zresztą to że Wdowczyk to tylko krotki e....od w naszej historii jest pewne na 100%.
|
Z zespołem Wisły trener Wdowczyk związał się umową do końca sezonu 2016/2017.
To oczywiście nic nie znaczy, ale, jeśli się utrzyma i będzie to sensownie wyglądało, zostanie do końca następnego sezonu.