Wyświetl pojedynczy post
arbuz
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 13.03.2016, 16:15
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Po takich panach to mój dziadek na konia wchodził.

"PANU" no ja pierd.dole co się dzieje z tymi ludźmi
Mnie natomiast dziadek uczyl szacunku a co do nowego trenera trzeba mu dac szanse moze da rade a moze zostanie zwolniony po dwoch nastepnych meczach.
Odpowiedz cytując