El'kabat napisał(a):

Po takich panach to mój dziadek na konia wchodził.
"PANU" no ja pierd.dole co się dzieje z tymi ludźmi
|
Mnie natomiast dziadek uczyl szacunku a co do nowego trenera trzeba mu dac szanse moze da rade a moze zostanie zwolniony po dwoch nastepnych meczach.