|
Decyzja o zatrudnieniu Wdowczyka fatalna, ale trzeba podejść do sprawy ze spokojem. Niemal pewne wydają się 3 rzeczy:
1. Wdowczyk, choć to ciągle marna "półka", jest lepszym trenerem niż Broniszewski.
2. Nie popracuje tu długo, bo trenerzy tej klasy wylatują szybko, szczególne w Wiśle. Zdzisiu też zadba o to, by jego pozycja nigdy nie była zbyt silna i mu zagroziła.
3. SKWK kolejny raz dostaje nauczkę, by nie próbować cokolwiek narzucić Cupiałowi powołując się na "kibicowski punkt widzenia " i wyznawane przez siebie zasady.
Pozostaje życzyć, zaciskając zęby na to, co dzieje się obecnie w klubie, by Wdowczyk utrzymał Wisłę w Ekstraklasie. To ciągle jest najważniejsze.
|