|
A ja bym już poczekał na koniec sezonu z wywieraniem presji na trenera. Żeby ustąpił z własnej woli najlepiej bez odprawy.
K..rwa k..urwą , ale utrzymać się musimy.
(W sensie , że mu nawciskamy jeszcze i nie wytrzyma).
Powód: w nawiasie
Ostatnio edytowane przez kasiarz : 13.03.2016 o godz. 16:02.
|