Temat
:
Dariusz Wdowczyk byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arbuz
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
11
13.03.2016, 15:55
Machor303
napisał(a):
Żenada. Do kiedy będzie Kapka i Wdowczyk ja na stadion nie wracam. ....a ten palant co zatrudnił tego trenerka napluł właśnie na herb Wisły
To ci pa...!!! i nie wracaj
arbuz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do arbuz
Znajdź inne posty napisane przez arbuz