Wyświetl pojedynczy post
arbuz
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.03.2016, 15:55
Machor303 napisał(a):Wyświetl post
Żenada. Do kiedy będzie Kapka i Wdowczyk ja na stadion nie wracam. ....a ten palant co zatrudnił tego trenerka napluł właśnie na herb Wisły
To ci pa...!!! i nie wracaj
Odpowiedz cytując