Temat
:
Dariusz Wdowczyk byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Machor303
Member
Od: 06.2014
Offline
#
123
13.03.2016, 15:52
Żenada. Do kiedy będzie Kapka i Wdowczyk ja na stadion nie wracam. ....a ten palant co zatrudnił tego trenerka napluł właśnie na herb Wisły
Machor303
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Machor303
Znajdź inne posty napisane przez Machor303