Polecam zobaczyć wywiad (niby szczery) z Dariuszem W.
cz.1
https://www.youtube.com/watch?v=VtVqaGV5_VU
cz.2
https://www.youtube.com/watch?v=ophNGxNwp5Q
Na pytanie czy był Pan częścią tego systemu czy też ofiarą, nasz "treneiro" odpowiada a jakże OFIARĄ! Mimo, iż wcześniej twierdził, że dobrowolnie do tej karuzeli przystąpili :/