Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#995
Stary 13.03.2016, 13:21
Po raz kolejny potwierdza się, w którą stronę od 4 lat zmierza Wisła, gdy w klubie i na Cupiała największe wpływy ma "frakcja Kapki".

Każdy ruch do przodu, zatrudnianie profesjonalistów jest dla tych wpływów śmiertelnie groźne. Dlatego oni (Zdzisiu i popierające go osoby) do tego nigdy nie dopuszczą.

To jest prawdziwy, najgorszy rak trawiący Wisłę.