KOMINEK napisał(a):

|
Zwróćcie uwagę że w z klubu nie wyszło ani pół informacji czy to oficjalnej czy nawet nie oficjalnej że podpisujemy Chorwata. Wszystko to były spekulacje prasowe.
|
Jasne, klub nic nie napisał. Zresztą poza relacjami z treningów niewiele co pisze.
Ale jeżeli przyjmiemy, że Chotwat był w Krakowie przez pomyłkę bo pomylił samoloty, a taksówkarz zamiast na Wawel zawiózł go na Reymonta i stąd ta wizyta w klubie to co w takim razie robił Zdzichu z kumplami przez dwa tygodnie od zwolnienia Pawłowskiego?