Wyświetl pojedynczy post
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#942
Stary 13.03.2016, 01:08
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Zwróćcie uwagę że w z klubu nie wyszło ani pół informacji czy to oficjalnej czy nawet nie oficjalnej że podpisujemy Chorwata. Wszystko to były spekulacje prasowe.
Jasne, klub nic nie napisał. Zresztą poza relacjami z treningów niewiele co pisze.

Ale jeżeli przyjmiemy, że Chotwat był w Krakowie przez pomyłkę bo pomylił samoloty, a taksówkarz zamiast na Wawel zawiózł go na Reymonta i stąd ta wizyta w klubie to co w takim razie robił Zdzichu z kumplami przez dwa tygodnie od zwolnienia Pawłowskiego?