|
Tak sobie myślałem że po tym jak zwolnili Moskala a potem ta cała sytuacja z Pawłowskim to zmądrzeli i chcą trenera z prawdziwego zdarzenia, ale nie Wisła ma własną filozofie.
Mam nadzieje że po tym sezonie Cupiał i cała reszta w końcu zmądrzeje i zaczną działać profesjonalnie a nie na ślepo i liczyć że się uda, bo w końcu może się nie udać. I co wtedy ? Ani teraz ani wtedy nie będą mieli planu B (jak zawsze)
|