Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 13.03.2016, 00:43
LuKaS TSW napisał(a):Wyświetl post
Przeważnie podają od najświeższych wyników po lewej do starszych po prawej i tak jest w tej grafice przecież, Kielce, Piast, Podbeskidzie itd. No chyba że koledze przez ten ruch lewostronny w Londynie po prostu się pomyliło.
Ja też się przez ułamek sekundy głowiłem, że przecież nie przegraliśmy ostatnio

Przeważnie przy robieniu takiego zestawienia, najświeższe wyniki są właśnie podawane po prawej stronie. Chociażby we wszelkiego typu managerach piłkarskich czy nba. Podobnie w większości zestawień finansowych piszę się od lewej starsze dane, po prawej nowsze (bo generalnie tak jest prościej - wszak piszemy od lewej do prawej strony, nie odwrotnie).

Nie żeby to miało jakieś większe znaczenie, kwestia przyzwyczajenia przy czytaniu.

Grafika wyśmienita, miejmy nadzieję, że nasi dostosują się poziomem i w końcu wygrają. Czas najwyższy.
Nie da się przy takim potencjale i optycznej przewadze w większości meczów wszystkiego przegrywać i remisować.
Liczę na stosunek prawdopodobieństwa.

Do boju Wisełko!
Odpowiedz cytując