Otóż to, większość z nas nie zna się piłce od środka.. My tylko mamy pobożne życzenia..
Ok, hm, więc jaki kontrakt z nim podpisać? 0,5 + 2? Juz to widzę jak się zgodzi.. Ale z drugiej strony jeśli uważa się za dobrego trenera to nie powienien obawiać się spadku.. Trener z sukcesami w lidze gdzie Dinamo jest hegemonem, gdy miał w składzie w sezonie 11/12 (awans do LM) M.Kovacica(obecnie Real Madryt), J.Simunica (ówczesny podstawowy gracz repry Chorwacji, Rukavina wypozyczony z PAO warty 3mln Euro i dodam jeszcze nieznanego do tej pory mnie i wam też pewnie Domagoja Vidy który później odszedł do Dynamo Kijów za 5mln Euro.. Także tego, chłodnej kalkulacji i chłodnej głowy nam trzeba, a nie naszego czy Cupiałowskiego wręcz w "gorącej wodzie kąpanego"..