Wyświetl pojedynczy post
Robbie92
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: GŚ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#915
Stary 12.03.2016, 21:49
fialo napisał(a):Wyświetl post
Ja jebie ja nie wierzę w to co tutaj czytam.

Naprawdę uważacie, że to jest teraz dobry czas na robienie rewolucji i wywracanie wszystkiego do góry nogami? Przypomnę niektórym, że jesteśmy obecnie na miejscu spadkowym, a szanse że spadniemy są bardzo wysokie. To nie jest czas na poznawanie się i Jurcic powninen to zrozumieć, że zostawienie chociaż Broniszewskiego zadziała tu korzystnie, bo zanim się gość ogarnie kto coś potrafi, a kto nie to my s.......imy się z ligii. Ja rozumiem, że to pewnie też chodzi o personalne umowy jakie on ma ze swoimi współpracownikami, ale w mojej opinii - bardzo dobrze się stało, bo wrzucenie 5 kompletnie nowych ludzi do sztabu (+nie mam pojęcia jak oni stoją z językami, co jeżeli Jurcić umie tylko po chorwacku?) to zbyt duże ryzyko. Poza tym potraktowalibyśmy wtedy Broniszewskiego bardzo nieładnie, a to gość który zostawił w tym klubie mnóstwo serca (jak mi ktoś nie wierzy - zapraszam na trening, facet prowadzi je naprawdę z pasją i zaangażowaniem), był na każde wezwanie, choć nie musiał tego robić, a na koniec potraktowalibyśmy go jak szmatę.

W mojej opinii większe szanse na utrzymanie daje Broniszewski niż Jurcić i jeżeli ten chciał się wbić ze swoimi ludźmi teraz, to wg mnie została podjęta dobra decyzja. Tu nie czas na rewolucję teraz, każdy nieprzemyślany krok może mieć kolosalne następstwa. Co innego po sezonie, jeżeli jakimś cudem się w tej lide utrzymamy.

Nie płaczcie jak baby za Jurciciem, tylko kupcie bilet na Jagiellonię to znacznie bardziej pomoże niż krokodyle łzy.
W aktualnej sytuacji to nasze jedyne wyjście.. Oceniamy Broniszewskiego pod wpływem meczu (z Kielcami plus mecze po Moskalu kiedy nie miał kto grać), nigdy nie robiimy tego długofalowo.. Wszytko na już i ..uj! Klub wydaje się że od momentu zakończenia większościowej władzy Holendrom (Valcx, Maaskant) do TERAZ nie był stabilniejszy finansowo.. I znów mamy iść tą drogą? A sportowo to wiadomo.. Ok, to co teraz? Bierzemy Kociana który spalił się w Pogoni? Wdowczyka legionistę z pojęciem o trenerce ale bez konkretów? wuefistę Ulatowskiego? Naprawdę? Zostańmy już przy Broniszewskim..

Jurcić ze swoim całym sztabem od nowego sezonu, stary sztab niech zostanie i współpracuje z Chorwatami, proste jak je...nie No chyba że 10tysi/miesiąc zabraknie na wypłaty dla starego sztabu chcąc mieć konkretne treningi etc..
Ostatnio edytowane przez Robbie92 : 12.03.2016 o godz. 21:59.
B.Cupiał o Danie Petrescu: "On jako trener Wisły w 2006 r. bardzo mi się podobał. Zdarzyło się, że kiedy grali słabiej, Petrescu zebrał ich o 6 rano i zamiast na boisko zaprowadził do jednej z naszych fabryk, żeby zobaczyli, jak ciężko ludzie pracują. To ja już wtedy wiedziałem, że to koniec. Wkrótce zaczęli grać przeciw niemu i musiałem go zwolnić. Niestety."