Wyświetl pojedynczy post
radek2323
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#912
Stary 12.03.2016, 21:45
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
wy naprawde wierzyliscie ze w tym cyrku nastapi jakis profesjonalizm ? jesli nie spadniemy z ligi w tym roku to spadniemy po kolejnym sezonie ....czy Wy tego nie widzicie ? jeszcze jakies 1906 % poparcia dla komornika proponuje
Zgadza się . Dodam jeszcze od siebie że ludzie pokroju Kapki i paru mu podobnych wynocha z Wisły!!! Wisła z pewnością zasługuje na lepszych od was.
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!


Quo vadis Wisło?